61 verwerkingen

Vul zoekcriteria in

Vul hier een trefwoord in waarop u wilt filteren.

Selecteer hier de organisatie waarop u wilt filteren.

Selecteer hier het organisatieonderdeel waarop u wilt filteren.

Selecteer hier het onderwerp waarop u wilt filteren.

Selecteer hier het type waarop u wilt filteren.

Sorteren op: Verwerking / Organisatie / Onderdeel / Nummer

Onderzoek loongebouw/toelagen.

Bijdrage aan herziening loongebouw/toelagen

Verwerkingsnummer: D1123
Type: Secundair

Werving en selectie (WenS)

1. Het werven van kandidaten voor open vacatures bij de Rijksoverheid en Defensie.

Verwerkingsnummer: D1128
Type: Secundair

Onderzoek naar het welzijn en eventuele (na)zorgbehoeften ISAF veteranen

In kaart brengen van welzijn en eventuele (na)zorgbehoeften van de groep ISAF veteranen door grootschalig vragenlijstonderzoek

Verwerkingsnummer: D1129
Type: Secundair

Evaluatie klachtbehandeling bij Defensie

De doelstellingen van de evaluatie zijn: - Evaluatie van de klachtenregeling Defensie - Evaluatie van de klachtbehandeling bij Defensie

Verwerkingsnummer: D1131
Type: Secundair

Onderzoek historische keuringen

Brononderzoek naar lengteverschillen tussen generaties. Zie het door NWO toegekende onderzoekvoorstel Giants of the modern world. A new history of heights and health in The Netherlands, 1811-1940, NWO dossiernummer 360-53-190).

Verwerkingsnummer: D1137
Type: Secundair

Diversiteit en inclusiviteit, nulmeting

In het kader van Diversiteit & Inclusiviteit (D&I) en Behoud & Werving (B&W) wil het Ministerie van Defensie (Defensie) door middel van een analyse de verdeling van achtergrondkenmerken van ingestroomd, zittend en uitgestroomd defensiepersoneel in kaart brengen. Daarnaast wordt inzicht gegeven in de situatie van defensiepersoneel voor instroom en/of na uitstroom bij Defensie. De analyses hebben betrekking op de jaren 2015, 2016 en 2017. Dit onderzoek betreft de nul-meting.

Verwerkingsnummer: D1217
Type: Secundair

Netwerkanalyse innovatiecoaches

Uitvoeren netwerkanalyse innovatiecoaches Door het informele netwerk in te zetten wordt een bijdrage geleverd aan het sociale vernieuwing binnen Defensie.

Verwerkingsnummer: D1525
Type: Secundair

Onderzoek Focus op Dutchbat III

In kaart brengen van Dutchbat III-missie gerelateerde ervaringen, problemen, zorgbehoeften, en ervaren kwaliteit van leven, welzijn, erkenning en waardering, van de groep Dutchbat III-veteranen en hun thuisfront door grootschalig vragenlijstonderzoek, verdiepende interviews en groepsbijeenkomsten (PLA’s).

Verwerkingsnummer: D1619
Type: Secundair

Onderzoek pensioencompensatiemaatregel

Valideren model pensioencompensatie

Verwerkingsnummer: D1666
Type: Secundair

Onderzoek Goed Werkgeverschap tijdens COVID-19

Verkrijgen van inzicht over welzijn, gezondheid, effectiviteit van werken en veilig kunnen werken conform de RIVM-richtlijnen.

Verwerkingsnummer: D1920
Type: Secundair